X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Wordpress Hosting Paketleri

WordPress hosting paketleri, teknik anlamda hız problemi yaşanmadığı için SEO görünürlüğüne de birçok olumlu etkisi olacaktır. Konfigürasyonu gerçekleştirilmiştir ve bu SSD sunucularında barındırılmaktadır. Böylece seyahat, kültür, spor, yemek ya da teknoloji içeriklerine sahip blog ya da işletmelere ait kurumsal ya da bireysel web siteler tek bir tık ile kurulabilmektedir. cPanel ve Plesk Panel üzerinden herhangi biri vasıtasıyla eklentiler ve temalar yönetilir ve güncelleme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Paketlerin WordPress uygulaması ile uyumu çok önemlidir. Uyumlu ise, hiçbir şekilde yeni kurulan ya da başka bir hosting firmasında barındırılan WordPress sitesi ile uyum sorunu yaşanamayacaktır.  Sayfada kurulum be konfigürasyon anında gerçekleşecektir. Böylece sayfalarda http hata mesajları almamanız sağlanacaktır. Donanımsal ve yazılımsal kaynaklar ile en hızlı WordPress sitesine sahip olunur ve sürümü ne olursa olsun sorunsuz bir şekilde kurulum gerçekleşebilmektedir.

WordPress, ilk zamanlarda blog yazımı  amacıyla kullanılmaktaydı ve böylece internet üzerindeki tüm kullanıcılara erişim sağlanabiliyordu. Sürekli gelişen ve gün geçtikçe yeni özellikler eklenen WordPress ile artık birçok web sitesi ihtiyacı için kullanılmaktadır.  Bunlara örnek verecek olursak; kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri ya da haber siteleri vb. WordPressile kurulabilecek siteler arasında yer almaktadır.

SUNUCU GÜVENLİĞİ

WordPress hosting paketleri incelendiğinde en önde sunucuların güvenliğini nasıl sağlayabildiği yer almaktadır. Siteler arası özel dosya sistem izolasyonu güvenlik konusunda koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda yüksek kaynak tüketen sitelerin diğer siteleri etkilememesini sağlayacak yapılar ve uygulama sunucu ve işletim sisteminin güvenlik yamalarınındüzenli geçilmesi ile güvenlik sağlanmaktadır.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ?

WordPresshosting paketleri, WordPress’in ihtiyacı olan sistem konfigürasyonuna göre optimize edilmiştir. Hızlı ve de uygun paketler satın alınarak %100 uyumlu ve yüksek kaliteli performanslı hosting paketleri kullanılması tavsiye edilmektedir. Böylece sektördeki rakiplerinizden bir adım daha önde olmanız sağlanmaktadır.

WordPress hosting hizmeti diğer web hosting hizmetlerinden farklıdır. Bu farklılığın nedeni de verim, performans ve kaynaklardır. Optimize edilmiş hosting planları sağlanmaktadır. Ön bellekleme eklentileri, WP-CLI, GIT ve SSH gibi entegre özellikler de yer alacaktır.

 

WordPress hosting paketleri seçilirken güvenlik ve hız bunun yanında size uygun olan seçimi yapmak en çok önem vermeniz gereken konudur. WordPress hosting almadan önce ihtiyaçlarınızın neler olduğunu belirlemeli ve buna bağlı olarak bir paket almanız gerekmektedir. VPS, Dedicated server gibi farklı internet barındırma çeşitleri bulunmaktadır. Hangisinin en iyi çözüm olacağına karar verilmelidir.

Bir web sitesi kurmaya karar verildiğin de kontrol paneli olarak cPanel sunulan hostingleri seçmeniz ve disk kapasitenizin en az 1 GB olmasına önem vermeniz gereklidir. Hosting paketinin Linux bir işletim sistemi üzerinde kurulu olması gerekir. Mutlaka 1 adet MySQL veri tabanı bulunmalıdır. Ek olarak en önemlisi de WordPress kurulumunun otomatik olarak yapılabilmesi oldukça avantajlı olacaktır.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(465 defa görüntülendi. / 34 kişi faydalı buldu.)
Ref
Ref2
Ref3
Ref4
Ref5
ugnhosting
ALAN ADI
HOSTING
SUNUCU
Önemli Bilgiler
Top